Bezpieczeństwo i estetyka

Kartonowe pudełka fasonowe wycinane są ze specjalnych wykrojników. Dzięki temu posiadają różne kształty, a ich poszczególne części tworzą szczelne zamknięcia. Takie rozwiązanie umożliwia bezpieczne opakowanie przedmiotu bez użycia taśmy i dodatkowych zabezpieczeń. Tego rodzaju pudełka dostępne są w bardzo dużej ilości kształtów i rozmiarów. Dostosowanie do gabarytów pakowanego produktu umożliwia maksymalną neutralizację wstrząsów, na jakie narażona jest przesyłka. Fasonowe pudełka są również uważane za jedne z najbardziej estetycznych. Starannie wykrojone zakładki umożliwiają stworzenie zgrabnej i eleganckiej paczki. Ze względu na to są również często wykorzystywane do dostarczania prezentów i luksusowych towarów.

Rodzaje opakowań fasonowych

Kartony fasonowe będą dobrym wyborem, jeśli zależy Ci na tym, by zapewnić swoim przesyłkom bezpieczeństwo. Są powszechnie wykorzystywane w sklepach internetowych prowadzących sprzedaż wysyłkową. Cieszą się wyjątkową popularnością wśród producentów wyrobów kruchych i podatnych na uszkodzenia. Jednym z wartych uwagi rodzajów są kartonowe pudełka fasonowe na butelki. Dostępne w wielu rozmiarach umożliwiają bezpieczny transport szklanych naczyń z napojami. Estetyczne wykonanie sprawia, że możesz zapakować w nie również drogie wino. Wśród wielu rodzajów tych opakowań odnajdziesz modele o różnej grubości. Możliwy jest wybór cienkich kartonów, w które pakuje się torty lub pliki dokumentów. Modele dostosowane do przesyłania towarów posiadają grubsze ścianki z tektury falistej. Mogą być dopasowane do kształtu i wymiaru większości produktów. Doskonałej jakości fasonowe opakowania przeznaczone do wysyłki zakupisz w sklepie internetowym extrakartony.pl Znajdziesz tam produkty o różnych gabarytach. Dużą popularnością cieszą się wytrzymałe pudełka zbiorcze. Przystosowane do przenoszenia cięższej zawartości, wyposażone są w uchwyty. Powszechnie wykorzystywane w archiwach i przy przeprowadzkach. Jeśli interesuje Cię zakup kartonów fasonowych, korzystną ofertę odnajdziesz w wyżej wspomnianym sklepie. Oprócz wielu rodzajów kartonów dostępne są tam również specjalne pudełka z górnym uchwytem.

Wygodne rozwiązanie

Duży wybór opakowań z tej kategorii umożliwia dopasowanie ich do indywidualnego zapotrzebowania. Z pewnością znajdziesz wśród nich produkty odpowiednie dla siebie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż wysyłkową, czy chcesz bezpiecznie spakować wyjątkowy przedmiot. Mniejsze opakowania fasonowe o cienkich ściankach wykorzystywane są również w cukiernictwie i do pakowania biżuterii. Wygoda zastosowania tych pudełek w wielu branżach sprawia, że są jednymi z bardziej polecanych.